Web
Analytics

Kredyt samochodowy bez BIK

Bez zaświadczeń do 24 000 zł
od 1 000 zł do 120 000 zł
Wypłata gotówki nawet w dniu wypełnienia wniosku

Złóż wniosek

kredyt na samochód BGŻ BNP PARIBAS

Wstępna decyzja przez telefon
Na samochód, motor, quada
RRSO: 18,05%

Złóż wniosek

pożyczka na auto Ferratum

Minimum formalności (bez BIK)
Decyzja w 15 minut
Pierwsza pożyczka do 3000 zł

Złóż wniosek

Zakup nowego samochodu często jest sporym obciążeniem dla domowego budżetu. Z tego powodu wiele osób szuka sposobu sfinansowania tego dużego wydatku przy użyciu różnego rodzaju produktów finansowych. Niestety, dla wielu osób skorzystanie z nich nie jest możliwe, gdyż osoby te mają negatywną historię spłaty zobowiązań w BIK. Warto jednak zaznaczyć, że gdy dany wnioskodawca figuruje w tejże bazie jako niesolidny dłużnik, może on starać się o otrzymanie gotówki na zakup auta w instytucji pozabankowej.

O czym trzeba pamiętać?

Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania pozabankowego na zakup samochodu osobowego, należy pamiętać, że nie będzie to opcja najtańsza. Zwykle odsetki w tego typu wierzytelnościach są bowiem znacznie wyższe niż w bankach. Instytucje trudniące się wypłacaniem wsparcia finansowego dla osób z negatywną historią kredytową muszą bowiem zmniejszać ponoszone przez siebie ryzyko poprzez podwyższanie wysokości oprocentowania.

Podczas gdy wierzytelność zaciągania w banku w celu zakupienia pojazdu będzie obecnie oprocentowana maksymalnie na 15-20 procent w skali roku, wierzytelność wypłacana przez podmiot, którego nie obowiązuje prawo bankowe, będzie mogła być obciążona nawet 5-krotnie wyższymi odsetkami. Jest to cena, którą muszą ponieść wszystkie osoby ze złą historią w BIK, chcące zakupić pojazd bez posiadania wystarczających oszczędności.

Także na auta używane

Niewątpliwą zaletą zobowiązań pozabankowych zaciąganych na zakup samochodu osobowego jest możliwość sfinansowania kupna pojazdu w każdym wieku. Parabanki są bowiem skłonne wypłacić gotówkę zarówno na zakup auta nowego, jak i mającego więcej niż 10 lat. Oznacza to, że w ten sposób można otrzymać zarówno 5 tysięcy złotych na kilkunastoletnie auto, jak i 50 tysięcy, gdy zależy nam na samochodzie prosto z salonu.

Trzeba zaznaczyć, że ofertę finansowania kupna starych aut przedstawiają obecnie jedynie podmioty pozabankowe, gdyż banki są we większości przypadku skłonne kredytować jedynie zakup pojazdów nowych bądź maksymalnie 8-letnich. Ponadto, gdy kupujący decyduje się na samochód starszy, musi liczyć się z tym, że wybrana placówka bankowa zaoferuje mu znacznie krótszy okres spłaty zadłużenia niż w sytuacji, gdy wybrałby on auto z salonu.

Nie tylko dla bogatych

Wsparcie finansowe na zakup pojazdu osobowego oferowane przez banki z reguły jest kierowane jedynie do osób, które osiągają dość wysokie dochody. W podmiotach nieobjętych przepisami prawa bankowego ograniczenia takie nie obowiązują – gotówkę na zakup auta mogą otrzymać nawet emeryci lub osoby nieposiadające stałego źródła dochodów, gdyż wysokość miesięcznych zarobków zwykle nie podlega weryfikacji.

Warto też podkreślić, że korzystając z oferty instytucji pozabankowych, można spłacać zadłużenie znacznie dłużej. Maksymalny okres, w którym należy uregulować wierzytelność wypłaconą na zakup samochodu, wynosi nawet 20-30 lat. Niestety, tak długi okres spłaty nie jest korzystny dla klientów, gdyż po tym czasie pojazd z pewnością nie będzie już nadawać się do dalszej eksploatacji.

Przeprowadzamy symulację i porównujemy oprocentowanie kredytów w takich instytucjach jak:

 • Alor Bank
 • iGotówka
 • T-Mobile
 • mBank
 • eurobank
 • GETIN Bank
 • citi handlowy
 • PKO BP
 • BGŻ BNP PARIBAS
 • Deutsche Bank
 • Milennium
 • iGotówka